Logo

OBIEKTY INŻYNIERSKIE 3 2013

Serdecznie polecam Państwu lekturę artykułów merytorycznych i licznych relacji ze spotkań branżowych ostatnich miesięcy. Wśród tych ostatnich publikujemy między innymi sprawozdanie z wyborczego Zjazdu Delegatów Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej, który odbył się 25 kwietnia br. w Krakowie. Prof. Kazimierz Furtak jako dotychczasowy przewodniczący ZMRP zakończył swoją drugą kadencję, a nowym przewodniczącym został wybrany prof. Janusz Szelka. Na str. 47 publikujemy „Słowo przewodniczącego ZMRP – u progu IX kadencji”.

Zachęcam Państwa do udziału w kolejnych wydarzeniach z cyklu „Konferencje Specjalistyczne nauka-praktyka-biznes”. W dniach 27-28 listopada w Krakowie odbędzie się I Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne „Asfalty w długowiecznych nawierzchniach drogowych – ASFALTY 2013”. Już dziś zapraszam również na II Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne „Bariery ochronne na drogach i obiektach inżynierskich – BARIERY 2014” zaplanowane na dni 6-7 marca 2014 roku.

Więcej informacji na temat minionych i planowanych spotkań publikujemy na stronie internetowej www.konferencjespecjalistyczne.pl.

Ewelina Nawara

Redaktor Naczelna